Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Jak urządzić sypialnię?
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
cześć, jestem właśnie po generalnym remoncie salonu, szukam właśnie kanapy do odnowionego wnętrza, znajomy polecił mi sprawdzić ofertę https://www.sonik.elblag.pl/meble-wypoczynkowe może ktoś zna jeszcze jakiś salon meblowy w tej okolicy?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 269
Liczba wątków: 24
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Podczas remontu mojej sypialni, inspirowałam się tym artykułem: https://dekorativa.pl/blog/jak-udekorowac-sypialnie Bardzo mi pomógł bo nie wiedziałam jakie dodatki mogę dobrać do sypialni. Polecam zajrzeć.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 168
Liczba wątków: 4
Dołączył: 02.02.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Hm, a mogę polecić wam pewnego bloga? Może znajdziecie coś dla siebie? Przyznam, że rozwiązania mają czasem nietypowe: https://blog.abrys.net/
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: 11.01.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Moim zdaniem dużo wprowadza sama pościel, jeśli jest stylowa lub ma interesujący wzór, to potrafi odmienić oblicze sypialni. Tutaj https://sleepsize.com/ jest świetny sklep z pościelą.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,121
Liczba wątków: 108
Dołączył: 01.08.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Moim zdaniem w sypialni najważniejszą rolę pełni łóżko. Najlepsze to drewniane od https://lozka.net.pl . Jak dla mnie minimalizm i jasne kolory to gwarancja dobrego snu. A drewno jest najzdrowszym materiałem.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,121
Liczba wątków: 108
Dołączył: 01.08.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Skoro łóżko i materac już wybrane, to teraz czas na dodatki. Ładna miła pościel i pasująca do wnętrza narzuta, to doskonałe uzupełnienie aranżacji sypialni. Polecam spojrzeć na ofertę sklepu https://home-you.com/pl/sypialnia/koce-narzuty/narzuty . Bogaty asortyment i atrakcyjne ceny.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 34
Liczba wątków: 0
Dołączył: 12.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
No jeszcze nie wybrane to łóżko ale może dziś uda sie nam to zrobić. Wczoraj mąż znalazł https://slf24.pl//lozka.html i kto wie. Podobają się nam, bo są takie jakiego szukamy, czyli proste a jednocześnie ładne i eleganckie.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 870
Liczba wątków: 20
Dołączył: 10.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Trzeba urządzić tak abyś czuła się komfortowo i mieściła wszystko co trzeba. Dobierz sobie jakąś komodę z oferty tego sklepu https://www.edinos.pl/sypialnia zwłaszcza zwróć uwagę na szafy z lustrem jak model Talla. Jest niedroga, pojemna i pięknie się prezentuje w każdej sypialni a najważniejsze że optycznie powiększa pokój i jest w kilku kolorach do wyboru.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 168
Liczba wątków: 4
Dołączył: 02.02.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Zawsze podobały mi się łóżka jak to w linku: https://www.edinos.pl/lozko-do-sypialni-...afio-biale
Niestety, mój mąż jest zbyt wysoki i się nie mieści
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 193
Liczba wątków: 18
Dołączył: 21.01.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Ja ostatnio kupiłam bardzo ładne meble z systemu Tadeusz na https://sklepabcmeble.pl/301-system-tadeusz, eleganckie i stylowe. Bardzo ładnie wyglądają w nowoczesnym wnętrzu, ale też w klasycznym, bo wiele mebli jest o pięknym kolorze dębu
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości