Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 28
Liczba wątków: 16
Dołączył: 27.04.2026
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. Nieważne czy praca fizyczna, biurowa czy nauka — praktycznie każdy mówi o braku energii i stresie. Sam próbuję trochę bardziej zadbać o zdrowie, ale im więcej czytam w internecie, tym większy mam chaos w głowie. Jedni polecają suplementy, inni posty przerywane, jeszcze inni mówią, że wystarczy tylko lepiej spać. Jak to wygląda u Was? Co faktycznie pomogło Wam poczuć się lepiej na co dzień?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 20
Liczba wątków: 10
Dołączył: 20.04.2026
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Dla mnie największym gamechangerem była regularna aktywność fizyczna. Nie siłownia 6 razy w tygodniu, tylko po prostu trochę ruchu każdego dnia. Spacer, rower albo nawet krótki trening w domu robią ogromną różnicę. Energia jest większa, sen lepszy i głowa bardziej odpoczywa. Szkoda, że człowiek często przypomina sobie o tym dopiero wtedy, gdy zaczyna gorzej się czuć.
apok_693dcfc11532
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: 10.05.2026
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: