Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Komunikacja w firmie
|
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 2,145
Liczba wątków: 98
Dołączył: 05.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Nasz zespół ma problemy z efektywną komunikacją z klientami i szukam sprawdzonych sposobów na poprawe. Na stronie https://arkadiuszbednarski.pl/ znalazłam informacje o szkoleniach z komunikacji, ale nie jestem pewna. Jakie macie doświadczenia ze szkoleniami z komunikacji dla pracownikow?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 593
Liczba wątków: 4
Dołączył: 28.06.2022
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Dobra komunikacja w firmie rzadko dzieje się sama, najczęściej wymaga świadomego wysiłku ze strony kadry zarządzającej. Menedżerowie, którzy potrafią jasno przekazywać oczekiwania i słuchać zespołu, budują środowisko, w którym ludzie po prostu lepiej pracują. Rozwijaniu takich kompetencji służy między innymi centrum kształcenia menedżerów, gdzie można zdobyć praktyczne narzędzia do codziennej pracy z ludźmi. Inwestycja w komunikację zwraca się szybciej niż większość innych szkoleń.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 4,421
Liczba wątków: 152
Dołączył: 03.03.2021
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Gdy zaczęłam szukać możliwości rozwoju zawodowego dla siebie i zespołu, natrafiłam na temat bur szkolenia . Okazało się, że dzięki dostępnym programom można znacząco obniżyć koszty nauki i zdobywać nowe kompetencje bez nadmiernego obciążania firmowego budżetu.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości