Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Alergia
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 870
Liczba wątków: 20
Dołączył: 10.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Jeśli chodzi o alergie to nie zawsze zwykła medycyna wystarczy bo czasem trzeba podejść do problemu holistycznie a to gwarantuje medycyna naturalna. Odwiedź to centrum https://quantec.media.pl/ a dostaniesz dostęp do takich terapii jak kod emocji, Quantec czy biorezonans kwantowy. Wszystkie poparte badaniami i wykazujące skuteczność więc warto spróbować.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 951
Liczba wątków: 45
Dołączył: 11.08.2025
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca które oferuje wiele ciekawych treści z zakresu zdrowia to polecam zajrzeć na stronę https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Kat...07239.html W tym miejscu zaskoczy Was ogromna ilość informacji dotyczących zdrowia w tym alergii, kultury, nieruchomości, sportu i wiele więcej. To strona stworzona z myślą o osobach, które pragną poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie. To prawdziwa skarbnica wiedzy i warto jest tam zajrzeć. Będziecie zachwyceni znajdującymi się na tym portalu rewelacyjnymi i przede wszystkim wartościowymi treściami.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 186
Liczba wątków: 2
Dołączył: 27.12.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
U nas na złagodzenie objawów alergii - kataru i kaszlu, bardzo pomają inhalacje z soli fizjologicznej lub soli z ektoiną. Takie inhalacje oczyszczają błony śluzowe z alergenów, łagodzą stan zapalny i nawiliżają oraz chronią błone przed podrażnieniem. Do tego nie obciązają organizmu bo działają miejscowo. Oczywiscie do inhalacji trzeba mieć inhalator, ale przy dziecku z alergią to oczywiste. Co do konkretnego inhalatora to ja mam Pulmocare Apteo i świetnie u nas się sprawdza. Jest cichy, ma 4 tryby pracy, maseczki są miekkie, bez otworów po bokach, więc mniej leku ucieka a inhalacje są bardziej skuteczne.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości