08.10.2025, 10:56
Jak u Was wygląda organizacja szkoleń dla nauczycieli i kadry zarządzającej? Szukam inspiracji, bo chcemy coś zorganizować w naszej placówce i nie wiem, od czego zacząć.
|
Jak zorganizować ciekawe szkolenie dla nauczycieli?
|
|
08.10.2025, 10:56
Jak u Was wygląda organizacja szkoleń dla nauczycieli i kadry zarządzającej? Szukam inspiracji, bo chcemy coś zorganizować w naszej placówce i nie wiem, od czego zacząć.
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
14.10.2025, 06:14
Wejdź sobie na stronę https://radypedagogiczne.pl/, bo tam jest darmowe szkolenie dla dyrektorów o PR szkoły i sztucznej inteligencji. Pokażą m.in. analizę SWOT i narzędzia PR, a na końcu praktyczne przykłady z AI - to nie tylko czysta teoria.
12.11.2025, 09:09
Dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, ale nie mają możliwości uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych, kursy e-learningowe to świetne rozwiązanie. Na stronie pedagogika.pro znajdziesz programy z zakresu pedagogiki prowadzone zgodnie z przepisami prawa oświatowego. To elastyczna forma nauki, idealna dla osób pracujących, studiujących lub wychowujących dzieci.
24.11.2025, 19:32
Tutaj jest strona, która przedstawia różne rozwiązania oparte na grach do integracji i pracy zespołowej. Można przejrzeć opis narzędzi i gotowych scenariuszy. Przydaje się wszystkim, którzy szukają pomysłów na integrację. Po więcej zajrzyjcie tutaj https://pracowniagier.com/
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|