| Statystyki |
» Użytkownicy: 8,343
» Najnowszy użytkownik: 1920psycho
» Wątków na forum: 30,085
» Postów na forum: 145,606
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 168 użytkowników online. » 3 Użytkownik(ów) | 159 Gość(i) AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, gonzo98bk@icloud.com, HebDzik
|
|
|
| Badania NDT |
|
Napisane przez: TobiaszR - 15.11.2018, 15:32 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Badania nie nieszczące elementów spawalnych!
Wszystkie badania ndt wykonywane są bezpiecznie w laboratorium spawalniczym.
Koniecznie sprawdź ofertę !
|
|
|
| co wam pomaga na stres |
|
Napisane przez: szpaczka - 14.11.2018, 21:45 - Forum: Zdrowie i uroda
- Odpowiedzi (40)
|
 |
co wam pomaga trochę zmniejszyć stresior w życiu? Wiele sytuacji mnie bardzo stresuje i niestety widzę że to sprawia że przestaję się cieszyć życiem, tylko robię się kłębkiem nerwów.
|
|
|
| Tanie tłumaczenia |
|
Napisane przez: Artetas - 14.11.2018, 20:08 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (7)
|
 |
Macie jakieś doświadczenia z firmami zajmującymi się tłumaczeniami na języki obce. Potrzebowałabym parę tekstów w kilku językach, głównie na niemiecki. Chce postawić na w miarę tanią usługę. Znalazłem już firmę http://www.verbo.com.pl ale również chętnie poznam wasze propozycje.
|
|
|
| Zabawki dla dzieci |
|
Napisane przez: domi78 - 14.11.2018, 16:25 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (105)
|
 |
Macie ulubione sklepy gdzie kupujecie zabawki? jesli tak to jakie kupujecie ? Czy waszym zdaniem zabawki dla czterolatka powinny mieć już jakiś mniej lub bardziej edukacyjny charakter? Zastanawiam się jakie wybierać w tym sklepie https://minimen.pl/. Bo wybór jest duży i nie wiem co kupić.
|
|
|
| Lekcja śpiewania |
|
Napisane przez: zuzelek - 14.11.2018, 15:55 - Forum: HydePark
- Brak odpowiedzi
|
 |
Mam pytanie odnośnie lekcje wokalne szczecin,
Czy ktokolwiek korzystał z takich lekcji i może cokolwiek stwierdzić na ich temat?
Chciałbym aby moja córka zaczęła uczęszczać na takie zajęcia i chciałbym przed zapisaniem jej do takiej szkoły zapytać się jakie są wasze wrażenia.
Czekam na wasze odpowiedź!
|
|
|
| Kamerzysta Poznań |
|
Napisane przez: unikoripl - 14.11.2018, 14:41 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Za pół roku mam wesele i szykuje się do wielkiej ceremonii na wszystkie sposoby, natomiast nie znalazłam jeszcze kamerzysty. Czy jest jakiś dobry kamerzysta Poznań i okolice mnie interesują?
|
|
|
|