Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,087
» Postów na forum: 145,608

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 426 użytkowników online.
» 3 Użytkownik(ów) | 414 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Facebook, Google, Petalbot, SemrushBot, Twitter, webzio, HebDzik, Japiszon

Ostatnie wątki
Dickon Hinchliffe - Remar...
Forum: Muzyka filmowa
Ostatni post: Japiszon
14 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Ellie Goulding - Radio 1s...
Forum: Pop
Ostatni post: Japiszon
32 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Tedd Joselson, Ittai Shap...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Marketing
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 43
» Wyświetleń: 1,916
Wykończenie domu
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 149
Imprezy okolicznościowe
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 227
Schubert Ensemble - Schum...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Sviatoslav Richter, Oleg ...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
Gustavo Dudamel - Prokof...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Evgeni Svetlanov - Rachma...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 15

 
  Radca prawny
Napisane przez: Paula123 - 16.11.2018, 22:41 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (47)

Czy macie w firmie zatrudnionego radcę prawnego czy korzystacie z usług zewnętrznej kancelarii? Sama raczej nie chciałabym zatrudniać do firmy nowej osoby, tylko właśnie wspomóc się prawnikiem z renomowanej kancelarii (radca prawny Radom). W ten sposób mogłabym zaoszczędzić na dodatkowym etacie i miałabym pewność, że usługi wykonuje osoba profesjonalna, która posiada długoletnie doświadczenie w tym temacie. Jak wygląda Wasza współpraca z radcami? Czy to będzie dobre wyjście?

Wydrukuj tę wiadomość

  Dokumentacja przy szambach
Napisane przez: Paula123 - 16.11.2018, 20:46 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (6)

Chciałam się Was podpytać o to, jaką dokumentację powinnam otrzymać razem z zakupionym szambem? Na wiosnę budujemy szambo betonowe na działce (www.betonowe-szamba.net.pl) i chcę się dowiedzieć wcześniej, co dostawca szamba powinien mi przekazać. Dodam tylko, że będzie to zbiornik betonowy, ponieważ wiem, ze są bardzo trwałe i dostaje się gwarancję na co najmniej kilka lat. Będę wdzięczna za każdą podpowiedzieć na co powinnam jeszcze zwrócić uwagę.

Wydrukuj tę wiadomość

  karty plastikowe
Napisane przez: unikoripl - 16.11.2018, 16:34 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (2)

karty plastikowe to jeden ze sposobów na reprezentowanie siebie i swojej firmy. Jako szanujący się człowiek sukcesu powinno się mieć taką. Serdecznie polecam, stosunek jakości do ceny jest w porządku.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zakłady bukmacherskie
Napisane przez: kongo - 16.11.2018, 15:17 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (1)

Obstawialiście kiedykolwiek zakłady bukmacherskie?Mi niedawno znajoma powiedziała o oferty-bukmacherskie - legalny bukmacher w Polsce . W sumie, nigdy nie interesowałam sie tym, by takie zkłady obstawiać ale podobno nie ma w tym nić trudnego a moze uda nam się nawet cos na tym zarobić.

Wydrukuj tę wiadomość

  Bukmacherskie zakłady
Napisane przez: kongo - 16.11.2018, 15:15 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (19)

Korzystaliście kiedyś z takiej formy rozrywki jak zakłady bukmacherskie? Zastanawiam się czy nie spróbowac obstawiac róznych zakładów, podobno czasami można na tym naprawde fajnie zarobić a ryzyko nie jest takie duze. W tym miejscu https://oferty-bukmacherskie.pl/ , udało mi się znaleźć kilka fajnych miejsc, w których to obstawianie nie jest trudne. Wy gdzie się szukacie takich możliwości.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zakłady bukmacherskie przez internet
Napisane przez: kongo - 16.11.2018, 14:47 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (8)

Niedawno sporo zaczełam czytać na temat zakładów bukmacherskich. Dowiedziałam, się że przy odpowiednim odstawianiu na prawdę można zarobić sobie dodatkowe pieniądze. Ważne też by robić to w legalny sposób. Zauwazyłam, ze na oferty-bukmacherskie.pl - legalny bukmacher w Polsce można znaleźć sporo legalnych zakładów.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zakłady bukmacherskie przez internet
Napisane przez: kongo - 16.11.2018, 14:43 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (12)

Ostatnio zainteresowały mnie zakłady bukmacherskie. Znajomy powiedział, że gdy dobrze postawimy to sporo można na tym zarobić. Co prawda nigdy z takich rzeczy nie korzystałam , ale co szkodzi spróbować. Widziałam, ze tutaj https://oferty-bukmacherskie.pl/legalny-...-w-polsce/ można w legalny sposób obstawiać. Stawki są bardzo dobre. Wy korzystacie z takich rzeczy ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Zakłady bukmacherskie
Napisane przez: kongo - 15.11.2018, 20:55 - Forum: Zdrowie i uroda - Odpowiedzi (9)

Interesowaliście się kiedyś obstawianiem zakładów bukmacherskich ?mnie od niedawna ten temat bardzo zainteresował, pomyślałam że to dobre hobby i szansa na zainwestowanie trochę gotówki. Czytałam, ze topbukmacher - najlepsze zakłady bukmacherskie i można znaleźć tam kilka dobrych miejsc.

Wydrukuj tę wiadomość

  Legalne zakłady bukmacherskie
Napisane przez: kongo - 15.11.2018, 20:49 - Forum: Zdrowie i uroda - Odpowiedzi (22)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad obstawianiem zakładów bukmacherskich online Wazne, by było to robione w legalny sposób, dlatego zastanawiam się nad tym czy nie zerknąć na topbukmacher - legalne zakłady bukmacherskie w polsce i tam znaleźć do tego odpowiednie miejsce. Co sądzicie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Szkolenia
Napisane przez: kongo - 15.11.2018, 16:59 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (16)

Decydujecie się czasem na udział w  jakiś szkoleniach, które pomogłyby wam sie w jakiś sposób rozwinąć?Jeżeli tak to na jakie i gdzie? Mnie zainteresowały szkolenia dostępne tutaj https://www.high5.pl/  , wydaje mi się że warto było by zainwestować w rozwój samego siebie.  

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama