Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Gabinet dentystyczny- projekt wnętrza
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 286
Liczba wątków: 233
Dołączył: 19.10.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Dzień dobry. W związku z rozszerzeniem swojej działalności, planuję otwarcie nowego gabinetu dentystycznego. Chciałabym, aby był on urządzony w bardzo nowoczesnym stylu. Zainteresowała mnie oferta pracowni architektonicznej Architetto z Warszawy, ze względu na ich nieszablonowe podejście do wykańczania wnętrz. Czy korzystał ktoś z Was z ich usług i może powiedzieć jak przebiegała współpraca z nimi?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium i Wspierający .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 2,099
Liczba wątków: 407
Dołączył: 03.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Skoro już zamierzasz otworzyć swój gabinet dentystyczny, wiedz że prowadzenie go wiąże się z masą obowiązków. Dla mnie najtrudniejsze jest prowadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej. Zastanawiam się czy dla własnego bezpieczeństwa i wygody nie zdecydować się na program, który by mi w tym pomógł.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 701
Liczba wątków: 0
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Jeśli natomiast będziecie szukać sprawdzonego wyposażenia pod kątem narzędzi medycznych to polecam zajrzeć na stronę https://chirmed.pl/. U nich można zawsze liczyć na pełen profesjonalizm.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 0
Dołączył: 02.06.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jeśli chodzi o takie kwestie, to przecież zawsze powinniście wybierać sprzęt medyczny najlepszej klasy. To pozwoli Wam o wiele lepiej zadbać o wysoki poziom świadczonych przez Was usług. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://spacemed.pl/pl/c/Czepki-medyczne/385 i bliżej poznać ich ofertę. Wiem, że mają u siebie zarówno środki ochrony osobistej, jak i poważniejsze sprzęty medyczne.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 46
Dołączył: 25.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Jeżeli zabierasz się za wyposażenie gabinetu to przyda się dostawca sprzętu medycznego jak ten https://www.inmed.pl/blog/ Działa na rynku od lat i dostarcza takie produkty jak lampy operacyjne, kolumny zasilające czy systemy przesyłu gazów medycznych. Na pewno dzięki nim gabinet będzie miał najlepszy sprzęt i serwis.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: