18.08.2021, 15:19
Witam. Wiem, że trudno jednoznacznie stwierdzić, ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej, ale może ktoś z Was się orientuje, jakie to mniej więcej są koszty? Ile wy płaciliście za stworzenie aplikacji?
|
ile kosztuje stworzenie aplikacji?
|
|
18.08.2021, 15:19
Witam. Wiem, że trudno jednoznacznie stwierdzić, ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej, ale może ktoś z Was się orientuje, jakie to mniej więcej są koszty? Ile wy płaciliście za stworzenie aplikacji?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
07.03.2022, 20:17
To wszystko zależy od tego do czego ma być stworzona ta aplikacja i jak bardzo będzie skomplikowana.
23.06.2022, 12:02
21.07.2022, 20:44
W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim konkretnych informacji na temat kluczy API i jednocześnie tego jak to powinno wyglądać od strony technicznej to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia artykuł - https://manager24.pl/czym-jest-klucz-api/ z którego dowiecie się więcej i co najważniejsze skutecznie wyjaśnią Wam również to do czego jest używany i jak działa w praktyce. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście jak najlepszego wyboru w tym zakresie życzę!
15.09.2022, 00:07
Zależy jaka, ale zależy też czy zrobisz sam, czy zlecisz jakiejś firmie, agencji, bo jeśli tak no to zależy ile taka firma chce za wykonanie usługi. Ogólnie może się wahać od 20 tys. do nawet i 50 tys.
_______________________________________ https://promienieslonca.pl/produkty/3562...-250g.html
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
11.11.2024, 13:29
U nas w firmie uznaliśmy, że lepiej zatrudnić programistę na etat niż korzystać z outsourcingu. Wyszło lepiej finansowo i mamy osobę tylko dla siebie.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|