Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana samochodu
#1
Co myślicie o samochodach używanych? Jest sens kupować? Polecam Wam https://www.uzywanejaknowe.pl/ford , samochody które posiadają w ofercie są zadbane. Wybór też jest wielki. Zapewniają gwarancję, zapoznajcie się z ich ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Pewnie, że warto używane samochody kupować. Na pokato na pewno jest zakładka samochody ogłoszenia tam są z całego kraju. Znam sama osoby które co 5 lat wymieniają samochody, kupują nówki i w prawie idealnym stanie sprzedają dalej. Oczywiście sporo taniej. To nie opłaca się kupić taki samochód? Lata jeszcze będzie jeździł.
Odpowiedz
#3
Właśnie planuję taką wymianę u siebie w firmie. Tym razem zamierzam zdecydować się na leasing hybrydy w super cenie z dopłatą od marki Volvo. Ofertę znalazłam na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partner...o-doplata/ i wydaje mi się naprawdę kusząca.
Odpowiedz
#4
Oczywiście, że jest sens kupowania używanych samochodów. Tylko jest jeden warunek, musi to być pewne auto. Żeby po czasie nie wyszły jakieś wady czy usterki i będzie problem. Dlatego ja samochód kupowałem w Centrum Samochodów Używanych Porsche Approved Sopot. Tam każdy model zanim trafi do sprzedaży jest dokładnie sprawdzany, ma gwarancję. Dlatego można być spokojnym o wybrany model.
Odpowiedz
#5
Jeśli zależy wam na wypożyczeniu bardzo dobrego samochodu to na pewno warto skorzystać z wynajem samochodów sportowych .Sam skorzystałem i wszystko jest bardzo dobrze.
Odpowiedz
#6
Akurat w mojej opinii szukając naprawdę ciekawych samochodów osobowych, ale również busów firmowych to jak najbardziej warto zajrzeć do oferty salonu Auto Res z Rzeszowa, bo u nich też można znaleźć sobie Hyundaia i30, ale też ogólnie sam wybór marek jest szeroki bo można znaleźć m.in Fiate, Hyundaie, Alfy Romeo, czy także Jeepy. Wszystko tak jak byc powinno, ceny konkurencyjne i też wsparcie serwisowe na wysokim poziomie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Z mężem szukaliśmy nowego samochodu, z polecenia znajomej skorzystaliśmy z oferty http://autocenter.krakow.pl/. Bardzo dobre ceny, możliwość wykupienia odpowiedniego ubezpieczenia, w razie potrzeby możliwość zakupu oryginalnych części czy też serwisowanie samochodu, to jedne z argumentów jakie nas zachęciły do skorzystania z ich oferty. Jeżeli szukacie na prawd.ę dobrego samochodu, warto zajrzeć na ich stronę.
Odpowiedz
#8
Nie ma jasnej odpowiedzi co do tego, gdzie kupić auto, ale z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym rozwiązaniem jest wybór autoryzowanego salonu. Jak już zdecydujesz się na konkretny model auta to w pierwszej kolejności sprawdź autoryzowane salony interesującej Cię marki w Twoim regionie. W takich miejscach przykłada się dużą wagę do sprawdzania używanych samochodów i oferowania jakości w dobrej cenie. Ja korzystałem dwa razy z Auto-Boss firmy sprzedającej samochody używane na Śląsku oraz będącej Autoryzowanym Salonem Ford i jestem zadowolony. Jak chcesz kupić nowe auto to oczywiście znajdziesz je w ich ofercie, ale zakładam, że bardziej interesuje Cię kwestie samochodów używanych.
Odpowiedz
#9
Sama kupilam uzywane auto, uwazam, ze to dobra opcja. Czasami mozna kupic za fajna kase auto w calkiem dobrym stanie. https://carodnowa.pl/oferta/autodetailing/ tutaj mozna samochód zaporowadzic, zabdaja o lakier, doprowadzą samochód do porzadku i swietnego wygladu
Odpowiedz
#10
A czy Waszym zdaniem łatwo jest sprzedać używany samochód osobowy poprzez ogłoszenie w internecie? Ja słyszałam, że w serwisie Pokato.pl można takie ogłoszenia w dziale motoryzacja wystawiać za darmo. Czy ktoś z Was korzystał może z tego serwisu? I jak wrażenia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama