Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malta
#1
Cześć wybieram się w tym roku na wakacje na Maltę. Koleżanka poleciła mi biuro podróży konsorcjum.pl, mówiła, że mają świetne cenowo oferty. Znacie to biuro? Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Fajna sprawa. Ja na razie po polskim kraju i myślę, że nie ma to jak dobra przyczepka kempingowa. Niby wszędzie zajedziesz, a nocleg potem kosztuje Cię tyle, co ewentualnie parking. Więc prawnie nic. To w taki hotel na kółkach można takie https://intercamp.pl/pl/c/Przedsionki-do...owych/1456 dodatki inwestować ;p .
Odpowiedz
#3
Malta jest cudowna, ale polecam tam lecieć z Itaką Uśmiech
Odpowiedz
#4
Sprawdź też oferty Itaki Uśmiech Mają super wycieczki na Maltę.
Odpowiedz
#5
Jejku byłam raz na Malcie z Itaką, wtedy jeszcze z mężem byliśmy bez dzieci, a wybawiliśmy się tak, że oho.
Odpowiedz
#6
Malta jest wspaniała, byliśmy tam 3 lata temu z biurem podróży Itaka.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Super kraj ta Malta
Odpowiedz
#8
Ja byłam na Malcie, ale z Itaką.
Odpowiedz
#9
Na Malcie nigdy nie byłam, ale mogę polecić Wyspy Kanaryjskie. W tym roku zdecydowałam się na wczasy z biurem podróży Itaka. Jako lider zorganizowanego wypoczynku na Wyspach Kanaryjskich przekonała mnie do wyjazdu i postanowiłam na nich. Ich strona była w tamtym roku najczęściej odwiedzaną stroną wśród polskich touroperatorów. Jak dla mnie są najlepsi, a te wakacje mi to potwierdziły.
Odpowiedz
#10
Na Malcie byłam bodajże dwa lata temu na urlopie ze znajomymi i bardzo mi się podobało. Miałam okazję zobaczyć piękne widoki i przeżyć niesamowitą przygodę. W zeszłym roku udało mi się wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Za pośrednictwem aplikacji https://estavisa.pl/apply/ w łatwy sposób udało mi się wypełnić formularz ESTA, który jest niezbędnym do wyjazdu do USA. Jeśli mamy taka możliwość warto wybrać się do Nowego Jorku, aby osobiście poczuć klimat tego miasta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama