Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zwierzęta domowe
#1
Hej, macie jakieś zwierzęta domowe? Ja zacząłem hodować rybki. Moja dziewczyna powiedziała, że to nudziarstwo, dlatego już nie jest moją dziewczyną, hehe. A tak na serio, to jakie rybki hodujecie, moi drodzy akwaryści? Zgadzacie się z tym rankingiem: https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Najlad...-akwariowe ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A skoro już mowa o zwierzakach domowych, to mam do Was takie pytanie - co robicie z Waszymi pupilami, kiedy na przykład musicie gdzieś wyjechać i nie macie z kim ich zostawić? My ostatnio w takiej sytuacji skorzystaliśmy z usług hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą i muszę przyznać, że byliśmy naprawdę zadowoleni. Piesek miał tam fachową opiekę i bardzo dobre warunki, a pobyt zniósł naprawdę bardzo dobrze Wink
Odpowiedz
#3
Mi się marzy kot, ale mój facet jest póki co przeciwny...
Odpowiedz
#4
A czy koś z was ma może w domu kociaki? Jak dbacie o nie? Kupujecie jakieś specjalistyczne produkty żywieniowe? A może ekologiczny żwirek dla kota ? Właśnie mam niedługo zaadaptować pierwszego kota w swoim życiu, ponieważ dziecko mnie o to prosiło. Stąd mam masę pytań na ten temat...
Odpowiedz
#5
Bardzo istotne jest to, byście do tego tematu podeszli w odpowiedzialny sposób.
Odpowiedz
#6
Wiadomo, że decydując się na zwierzaka trzeba mieć świadomość, że to bardzo odpowiedzialne zadanie. Zwierze to nie maskotka dlatego jeśli bierzecie zwierzaka do domu to musicie być przygotowani na ciągła opiekę nad nim. Niezależnie jakie to będzie zwierze będzie Wam niezbędna karma oraz akcesoria do pielęgnacji. Bardzo duży wybór artykułów dla zwierząt oferuje internetowy sklep zoologczny . Tu możecie kupic karmę dobrej jakości a także akcesoria do pielęgnacji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja nie mógłbym trzymać zwierząt w domu.... alergia na sierść.... 





http://okulista-szczecin.com/kontaktolog.html
Odpowiedz
#8
Ja mam pieska, który jest moim najlepszym przyjacielem i o którego staram się dbać jak tylko moge. Karma wiadomo tylko ta najlepsza, spacery, jakieś różne zabiegi itp. O zdrowie też, w końcu on sam nie powie co jego boli a ja jestem też od tego by dbać o niego. Dla poprawy kondycji i lepszej przemiany materii zakupiłam też biomag vet, skoro terapia polem magnetycznym działa na ludzi to na zwierzęta też
Odpowiedz
#9
Również mamy pieska i córka uwielbia się z nim bawić. Ostatnio jednak nasza Punia zaczęła chorować i baliśmy się, że dopadła ją nosówka https://www.wetmedic.pl/nosowka Miała zaropiałe oczy, a z nosa zaczęła wypływać jej dziwna wydzielina. Szybko zabraliśmy ją do weterynarza i na całe szczęście okazało się, że to tylko alergia. Pomogło przemywanie oczu roztworem soli fizjologicznej. Z panią weterynarz ustaliłyśmy też, że szczepienie przeciwko nosówce musimy powtórzyć za niecałe dwa lata, bo ostatnie było wykonywane półtora roku temu.
Odpowiedz
#10
Posiadanie w domu zwierzaka to spora odpowiedzialność. Trzeba też poświecić mu czas na spacery, zabawę, wizyty u weterynarza ehh czasem lepiej nie decydować się na zwierzaka niż po jakimś czasie oddawać do schroniska.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama