29.05.2026, 11:15
Czy ktoś moze wstawiał implant zeba w Warszawie? Czy boli?
Zastanawiam się czy wstawic ale trochę się cykam
Zastanawiam się czy wstawic ale trochę się cykam
|
Implant zęba w Warszawie
|
|
29.05.2026, 11:15
Czy ktoś moze wstawiał implant zeba w Warszawie? Czy boli?
Zastanawiam się czy wstawic ale trochę się cykam
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
Tak, mam dwie szóstki . Miałam robione dwa jednocześnie w czasie jednej wizyty, przez dwóch stomatologów. Nie żałuję . Było znieczulenie, po zabiegu bolało ale okłady z lodu pomogły. Ja jestem taka panikara, że na sam widok igły do znieczulenia robi mi się słabo ale dałam rady. Przed zabiegiem to ja zestresowałam stomatologów swoim panikarstwem i po zabiegu to oni bardziej odetchnęli niż ja ? . Nie bój się będzie dobrze.
Od siebie daję tez namiar na klinikę stomatologiczną, w której można wstawić sobie taki implant profesjonalnie: https://odent.pl
15.06.2026, 16:05
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|