13.05.2026, 11:50
Cześć, dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu. Co teraz grającego w kinach naprawdę polecacie? Może coś, co zrobiło na Was lepsze wrażenie niż zwiastun?
|
Dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu.
|
|
13.05.2026, 11:50
Cześć, dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu. Co teraz grającego w kinach naprawdę polecacie? Może coś, co zrobiło na Was lepsze wrażenie niż zwiastun?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
14.05.2026, 02:22
Ja bym sprawdził repertuar lokalnego kina i zobaczył, co ma najlepsze opinie, bo czasem mniej promowane filmy okazują się najlepsze. Ostatnio właśnie tak trafiłem na naprawdę dobry seans. Dużo zależy też od tego, jaki klimat lubisz. Bardziej coś mocnego czy lekki reset po pracy?
apok_f7c7a60c57c0 |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|