Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MG Dachy
#1
Dzień dobry, szukałam w sieci firm zajmujących się kładzeniem dachów i często się tam mówi o przedsiębiorstwie MG Dachy. Czy jest ono może wam znane ? Jak finalnie oceniacie ich pracę?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tak, wynajmowaliśmy MG Dachy, bo po darmowej wycenie https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ byliśmy w stanie ponieść określony przez nich koszt całego montażu. Fajnie, że też mieli darmowy transport, to człowiek wiedział, że nie płaci za takie dodatkowe usługi, a za sam montaż i do tego jeszcze za wiązar tylko.
Odpowiedz
#3
U nas byli i złego słowa powiedzieć nie mogę. Nie dość, że wycenę dali niską (mąż to był aż nią bardzo zaskoczony) to i znaleźli termin w ciągu następnych 2 tygodni po wycenie. A to rzadkość wśród takich firm. Wydaje mi się, że lepiej trafić to nie mogliśmy.
Odpowiedz
#4
Nam dach z prefabrykatów (i montaż i projekt) robiła firma Binder Projekt Włocławek - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/. Mają bardzo duże doświadczenie w tego typu projektach (ich realizacje możecie obejrzeć na ich stronie). W całym procesie projektowania wspomagają ich nowoczesne programy komputerowe, które sprawiają, że ich projekty są precyzyjne i bezbłędne. Cały dach jest praktycznie robiony w fabryce na precyzyjnych maszynach, na budowie natomiast, jest tylko montowana (cos jak budowa z klocków) - co trwa o wiele szybciej, niż budowa tradycyjnego dachu.
Odpowiedz
#5
Ja mogę polecić bardzo dobrego producenta pokryć dachowych przeznaczonych dla budynków gospodarstw rolnych. To płyty faliste marki Cembrit, lider jeśli chodzi o jakość i trwałość tego typu dachów. To w czym wyróżniają się te konstrukcje to specjalny kształt oraz materiał z jakiego są wykonane. Wszystkie te cechy przekładają się na zwiększoną wytrzymałość, sam produkt jest też bardzo estetyczny - przykładowe realizacji i informacje na stronie producenta - https://www.cembrit.pl/dachy/p%C5%82yty-faliste/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama