Hej, ja mam blachę na podbitce od dwóch lat i w sumie jestem zadowolony. Wybierałem ją głównie dlatego, że drewniane podbitki to niestety co kilka lat malowanie i konserwacja, a ja nie miałem na to ochoty. Jeśli chodzi o trwałość, to raczej spokojnie wytrzyma, bo teraz robią te blachy solidne, tylko trzeba zwrócić uwagę na grubość – cieńsza faktycznie może się odkształcać pod wpływem temperatury. Co do hałasu w deszcz – powiem tak, na początku trochę to słychać, ale ja się przyzwyczaiłem i teraz już tego nie rejestruję. Ogólnie myślę, że warto, ale wiadomo, że wszystko zależy od jakości montażu i samej blachy. W dobrej cenie zamówisz blachę u tego producenta
https://pokrycia.pl/blachy Polecam się skontaktować.