Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak poradzic sobie ze stresem
#11
Stres dopada nas wszędzie. Jeśli chodzi o mnie to mam bardzo stresującą pracę, klienci niestety bywają różni. Jeden jest sympatyczny, inny niestety chamski i wulgarny. I ta druga właśnie grupa klientów tak wpływa na moje życie, że stres mnie po prostu "zjada". Nie mogę spać po nocach, martwię się, bo rano wstaję tak samo zmęczona, jak w momencie, kiedy się kładłam. Już nie wiem co robić. Myślę, że wypróbuję metodę mojej koleżanki, a mianowicie kupię serotoninę https://melatonina.pl/akademia-snu/bezse...a-nasz-sen , która nie dość, że poprawi czynności przewodu pokarmowego, co z pewnością mi tylko pomoże, to jeszcze wpłynie pozytywnie na nastrój. Serotonina to hormon szczęścia. Może dzięki niej nie będę tak wszystkiego brać do siebie, podejdę do klientów z dystansem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Bardzo długo miałam problem ze stresem, sama prowadzę firmę i naprawdę ciężko było mi sobie z tym poradzić. U mnie rozwiązaniem okazała się być Kava Kava, już od jakiegoś czasu piję ją regularnie i widzę ogromną poprawę. Osobiście polecić Ci mogę Kavę od http://www.buykava.ca/ , ja jestem z niej zadowolona.
Odpowiedz
#13
Mój facet to totalnie sfrustrowany chodził przez pracę ale zdecydowanie mu się polepszyło po suplementach He Sleep Power no i też lepiej sypia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama