Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dieta i ćwiczenia - informacje
#1
Dzień dobry!
Od początku lutego poszerzam swoją wiedzę, głównie z tematów jakimi są "zdrowie" i "sport'. Uwielbiam mieć wszystkie informacje dostępne pod ręką, najlepiej aby znajdowały się one w jednym źródle, dlatego często zdarza mi się odwiedzać stronę https://adaptator.pl/category/zdrowie/ która spełnia to kryterium. Bardzo polecam zapoznać się z ich treściami, jestem pewna, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Myślę, że bardzo fajną opcją jest catering dietetyczny, który sprawi, że będziecie mieli swoje kalorie pod kontrolą. Na stronie https://bedietcatering.pl/lodz/ poznacie catering BeDiet, który działa między innymi w Łodzi. Wybór diet oraz kaloryczności jest spory, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie i to w bardzo dobrej cenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzicie czas, który trzeba przeznaczyć na gotowanie i robienie zakupów, a będziecie mieli pewność, że zdrowo jecie.
Odpowiedz
#3
Z pewnością połączenie zdrowej i zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, daje najlepsze rezultaty jeśli chodzi o odchudzanie. pamiętajmy, że dieta powinna być tak zbilansowana by wpływa pozytywnie na cały nasz organizm. taka jest właśnie dieta ewy dąbrowskiej, o której więcej można poczytać na http://sofra.com.pl/dieta-warzywno-owocowa/. Przyznam szczerze, ze ja miałam okazję już być na tej diecie jakiś czas temu i uważam, ze ma zbawienny wpływ na stan naszego zdrowia oraz samopoczucia.
Odpowiedz
#4
Walczę z dość dużą nadwagą. Dodatkowe kilogramy zaczęły mi przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu. Od jakiegoś czasu jestem już na diecie, ale nie przynosi ona zadowalających efektów. Dietetyk wyliczył mi mój deficyt kaloryczny, natomiast jestem świadoma, że potrzebuję do tego aktywności fizycznej. Z racji kontuzji kolan wiele dyscyplin jest dla mnie nieosiągalna. Co powiecie o takich zajęciach https://sportfun.com.pl/aqua-aerobik-gdansk/ . Jestem w stanie na nich schudnąć.
Odpowiedz
#5
Sporo informacji na temat odchudzania, zdrowego trybu życia itd, można także znaleźć na tej stronie: cardio-sport.pl Mnie dzięki ich wskazówkom udało się schudnąć i wrocić do formy  Uśmiech Myślę, że każda kobieta chciałaby mieć mega figurę, w szczególności na zbliżające się lato
Odpowiedz
#6
Ale to jednak też zależy od wielu innych aspektów. Moim zdaniem ciekawą opcją mogłoby być skorzystanie z możliwości, jakie dzisiaj stwarza chociażby dieta błonnikowa. Czytałem na ten temat jakiś czas temu i czuję, że faktycznie w ten sposób dałoby się uregulować swoją wagę. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Niestety niskokaloryczne diety są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Możecie schudnąć na odpowiednio zbilansowanej diecie, czyli oliwa z oliwek omega 3, warzywa, owoce i mięso. Ja tak schudłam już 30 kilogramów i idę dalej. Zdrowe odchudzanie to podstawa.
Odpowiedz
#8
Będąc na etapie poszukiwań naprawdę dobrej jakości zarówno w zakresie oliwy z oliwek oraz rzepakowej w dobrej cenie różnych smakach i wykonanych w sprayu to mogę polecić moją ulubioną markę czyli Vertego vertego.pl którzy posiadają w ofercie rozwiązania w sprayu w wersji BoV Bag-on-Valve bez gazów pędnych, konserwantów i innych dodatków szkodliwych dla zdrowia. Dla mnie super opcja, przystępne ceny i jednocześnie dostępność także oliw smakowych, które mnie szczególnie pozytywnie zaskakują.
Odpowiedz
#9
A czy przykładowo zastanawialiście się również nad tym - jakie ćwiczenia dla seniorów oraz dietę warto byłoby wybrać? Co może korzystnie wpłynąć na ich stan zdrowia? Jak zadbać o ich potrzeby? Pytam, ponieważ zastanawiam się jak zadbać o siebie.
Odpowiedz
#10
Dieta i ćwiczenia to podstawa. Wymaga dużego samozaparcia Uśmiech

Można do diety dorzucić jakieś suplementy, które usprawnią metabolizm np TurboDrain znacie to ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama