Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
księgowość
#1
Cześć, niedawno otworzyłam własną działalność i szukam godną polecenia księgowość warszawa śródmieście. Czy słyszał ktoś o firmie: https://www.librox.pl/ i jest w stanie mi polecić ich usługi?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Warto postawić na system dla księgowości https://www.oscbr.pl/. Wdrażając go zabezpieczymy się przed popełnianiem błędów, a także można dużo czasu zaoszczędzić otrzymując faktury drogą elektroniczną. Sama korzystam z tego systemu i jak dla mnie jest naprawdę dobry.
Odpowiedz
#3
Na szczęście dzisiaj nie ma konieczności prowadzenia księgowości na własną rękę. Moim zdaniem w Polsce jest tak bardzo skomplikowany system podatkowy, że jednak lepiej znaleźć odpowiednie usługi księgowe kraków, dzięki którym Wasze rozliczenia podatkowe będą korzystne i bezpieczne. To bardzo ważna rzecz, więc koniecznie podejdźcie do tego tematu z głową.
Odpowiedz
#4
Ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i wystawianiem faktur zajmuje się na własną rękę. Nie ma się czego obawiać, nie wiąze się to z wielkimi kosztami ponieważ są dostępne już bezpłatne programy do fakturowania. Ja od jakiegoś czasu korzystam z Mega Tech i bardzo go sobie chwalę, warto sprawdzić jego funkcje podczas okresu testowego.
Odpowiedz
#5
W tym temacie mogę powiedzieć, że najlepiej mi się sprawdza moja własna księgowa. No i dobrze, że mogę dać komuś stałe zatrudnienie, a moja firma naprawdę sporo może się rozwinąć. Ogólnie jednak powiem wam, że jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie księgowość musi być dobrze prowadzona. Tu nie może być mowy o jakichkolwiek pomyłkach.
Odpowiedz
#6
Szukasz doradztwo księgowe warszawa? W pol-tax.pl twoimi sprawami zajmą się profesjonaliści.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama