Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 696
Liczba wątków: 7
Dołączył: 02.12.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
za pomocą medycyny estetycznej na pewno można poprawić to i owo  ja sama rozważam by zapisać się na zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Co o tym sądzicie ? a może ktoś z Was miał juz okazję odwiedzić klinikę Sfera w Warszawie ? Jak wrażenia?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 651
Liczba wątków: 0
Dołączył: 23.01.2022
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Cześć Forumowicze!
Chciałam podzielić się moimi refleksjami na temat medycyny estetycznej. Ostatnio przeczytałam o nowej metodzie redukcji zmarszczek, która wydaje się być obiecująca. Czy ktoś miał już z nią do czynienia? Chętnie poznam Wasze opinie! Obecnie wiele kobiet korzysta z takiego rozwiązania. Jest też wiele miejsc, gdzie można się udać na konsultację. Np. tutaj https://medicapark.pl/ wykonują różne zabiegi.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,143
Liczba wątków: 5
Dołączył: 26.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Słyszałam też ostatnio o kosmetykach i lekach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał na problemy z cerą. Widziałam, że w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Warto wypróbować to rozwiązanie.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 651
Liczba wątków: 29
Dołączył: 01.11.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Może warto rzucić okiem na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania. Wszystkie informacje o takich zabiegach można znaleźć na stronie kliniki Neonia, która znajduje się w Krakowie: https://neonia.com.pl/usuwanie-workow-pod-oczami/ .
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 4,408
Liczba wątków: 152
Dołączył: 03.03.2021
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Myślę, że rozważenie https://looks-permanent.pl/makijaz-perma...przytocka/ może być trafnym wyborem. Usługi świadczone w tym miejscu zdają się być na bardzo wysokim poziomie, dlatego może to być dobra opcja.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 1,152
Liczba wątków: 4
Dołączył: 26.09.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Marzy mi się wypoczynek w miejscu, gdzie mogę skorzystać z różnorodnych zabiegów i masaży. W sieci odkryłam to interesujące miejsce: https://american-dreams.pl/. Oferują naprawdę intrygującą gamę usług, a oprócz zabiegów upiększających, można tam umówić się na konsultacje z dietetykiem czy trychologiem. Czekam na wasze opinie na temat tego miejsca.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Same zabiegi nie pomogą. Z czasem nasza skóra i tak straci jędrność. Taka jest naturalna kolej rzeczy. Dlatego ważna jest codzienna pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami. Do każdego typu cery znajdziecie odpowiednie produkty w ofercie https://ziaja.com/ . Pielęgnacja kosmetyczna stanowi celowaną przeciwwagę dla naturalnych procesów degradacyjnych skóry związanych z upływem czasu.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,526
Liczba wątków: 9
Dołączył: 14.01.2019
Reputacja:
1
Płeć: Nie wybrano
Osocze bogatopłytkowe to interesująca opcja w medycynie estetycznej. Aby dowiedzieć się więcej o wskazaniach i przeciwwskazaniach, zajrzyj na https://dentalfraternity.pl/osocze-bogat...iwskazania Strona dostarcza wartościowych informacji, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o zabiegu.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 15
Liczba wątków: 0
Dołączył: 03.10.2023
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Żeby utrwalić makijaż na cały dzień to potrzebujesz dobrego pudru  Zobacz sobie ten Hydra Loose Variete z Eveline. On ma fajny efekt chłodzący, a do tego dba też o nasza skórę  Ja go bardzo lubię!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 627
Liczba wątków: 302
Dołączył: 24.08.2021
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
(23.11.2018, 16:28)mpire napisał(a): Moja siostra niedawno miała operację na swoje uszy, miała je dość mocno odstające i postanowiła coś z tym zrobić. No ale efekt jest bardzo ładny, byłem pod wrażeniem. Zabieg wykonywała jej doktor Żukowska z Łodzi, widać że zna się dobrze na rzeczy, siostra była zadowolona.
Super! jeśli to pomogło jej psychicznie to najważniejsze 
Ja planuję botoks i czytam, czy warto: https://www.9478.pl/jak-dziala-botoks-po...dla-laikow
|