Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Jakie liceum w stolicy polecacie?
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,219
Liczba wątków: 9
Dołączył: 04.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Chyba nie ma w Polsce szkoły, która miałaby kadrę nauczycielską, w której każdy potrafi przekazywać wiedzę. Mogę polecić dobrą księgarnię, w której kupisz książki i podręczniki: https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-polski...78644.html . Wyróżnia ją spośród konkurencji dobra cena i dostępność oferowanych pozycji.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 302
Liczba wątków: 5
Dołączył: 05.03.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Zależy na czym wam zależy  Warto zastanowić się nad prywatnym liceum, szczególnie jak macie w planach zagraniczne studia. Tak Te Vizja Okopowa świetnie przygotuje was do matury międzynarodowej. Liceum jest innemu liceum nierówne
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,151
Liczba wątków: 104
Dołączył: 01.11.2018
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
A jaki wybór po liceum? Studia? Praca? A może jakieś kursy zawodowe? Jeśli studia, to można zainteresować się uczelnią https://studiuj.uek.krakow.pl/listings/k...i-stopien/ . Taki kierunek to dość ciekawa i przyszłościowa propozycja.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Ja po liceum chciałabym pójść tutaj na studia: https://amisns.edu.pl/ Bardzo interesują mnie kierunki związane z pomocą innym ludziom. Na chwilę obecną rozważam położnictwo, pielęgniarstwo lub fizjoterapie. W zależności od tego jak pójdzie mi matura wtedy zdecyduje co dalej. Dajcie znać co Wy myślicie o tych kierunkach a może tez macie zamiar się na nie wybrać?
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 491
Liczba wątków: 4
Dołączył: 05.12.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
moim zdaniem na studia warto iść od razu po maturze  jeśli myślicie o psychologii a do tego chcecie studiować w Warszawie to fajną ofertę znajdziecie na Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. To uczelnia niepubliczna ale cieszą się mianem pierwszej w Polsce uczelni medycznej akademickiej, to ogromne wyróżnienie  wysoki poziom, doświadczona kadra wykładowców, niewygórowane czesne.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,526
Liczba wątków: 9
Dołączył: 14.01.2019
Reputacja:
1
Płeć: Nie wybrano
Moje dziecko chciałaby iść na medycynę. Jednak z chemią ma problemy. Jak według was przygotować się do egzaminów z tego przedmiotu, czy coś więcej można robić niż opisują tutaj https://centrum-wiedzy.eu/skutecznie-prz...ry-chemii/ Jak myślicie które liceum tutaj najlepiej się sprawdza przy nauce tego przedmiotu?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 4,421
Liczba wątków: 152
Dołączył: 03.03.2021
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Co powiecie na https://www.stillacademy.pl/ ? Jest to bardzo dobra szkoła osteopatii, w której jednak nauka odbywa się na wysokim poziomie, więc myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 2,126
Liczba wątków: 407
Dołączył: 03.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
A czy wasze dzieciaki w liceach i innych szkołach mają ubezpieczenia szkolne dodatkowe? Bo tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ widziałem że można takie wykupić, sąsiad mnie namówił na coś takiego, jednak będę spać spokojniej dzięki temu.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 214
Liczba wątków: 60
Dołączył: 29.10.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Czy liceum przy ul. Bacha znajduje się w jakimś ogólnym rankingu? Z pewnością warto brać pod uwagę również czas dojazdu do szkoły
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Hej wszystkim! Chciałbym podzielić się swoją metodą motywacji https://efc.edu.pl/aktualnosc/jak-zmotyw...la-uczniow odkrywaniem swojego stylu nauki. Próbowanie różnych metod, takich jak słuchanie wykładów, czytanie podręczników czy grupowe dyskusje, pomaga mi znaleźć sposób, który działa dla mnie. To jak znalezienie skarbu w świecie wiedzy! ?
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości