Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Budowa domu
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 367
Liczba wątków: 28
Dołączył: 29.09.2020
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Jeżeli przyszedł moment podczas budowy domu na wybór wentylacji, a dokładnie dobrania centrali to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia świetny artykuł https://remont.biz.pl/rekuperacja/jak-do...ylacyjnej/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat tego jak ją dopasować do konkretnych potrzeb domu i Waszej rodzinki. Mam nadzieję, że podejmiecie odpowiednie decyzje i co najważniejsze dom będzie spełniał wszystkie wymagania. Pozdrawiam!
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 651
Liczba wątków: 29
Dołączył: 01.11.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Żaden remont czy budowa nie uda się bez wsparcia fachowców. U mnie jedną z takich osób był elektryk Łódź usługi elektryczne: http://elektryk.i-lodz.pl/ . Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi tego specjalisty.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
W budownictwie jest jedna bardzo ważna zasada, która dotyczy tego, że nie warto czasami oszczędzać na niektórych produktach, takich, które później ciężko będzie wymienić. Wiadomo, aby nie musieć nic później burzyć, ani wchodzić w dodatkowe koszty. Dlatego mój znajomy, który pracuje na budowie zawsze wybiera zbiorniki cisnieniowe tylko najlepszej jakości takie jak te https://www.komnino.com.pl/pl/.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 74
Liczba wątków: 2
Dołączył: 08.12.2022
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
A może okna, które rozważam do mojego nowego domu? https://www.drutex.pl/ Jeszcze budujemy i planuję zamontować okna uchylno-przesuwne na parterze. Mają też super promocje na okna drewniane. Bardzo podoba mi się też pomysł szklanych tarasów, ale nie są one moim pierwszym wyborem. Moja druga połówka zdecydowanie je preferuje!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,668
Liczba wątków: 14
Dołączył: 31.07.2019
Reputacja:
1
Płeć: Nie wybrano
10.12.2022, 19:58
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2022, 10:46 przez cowynato.)
Moim zdaniem, jeżeli byłyby ci potrzebne profile styropianowe elewacyjne to całkiem spory wybór będziesz w stanie znaleźć na stronie tego sklepu wmb.pl. Wiesz że mój znajomy kilka razy składał tam zamówienie i był bardzo zadowolony z otrzymanych produktów. Zerknij tam w wolnej chwili, a myślę że nie pożałujesz
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 442
Liczba wątków: 1
Dołączył: 06.03.2022
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Przy budowie domu warto od razu przemyśleć montaż zbiorników na deszczówkę podziemnych https://xymen.pl/58-zbiorniki-na-wode-deszczowa. Jeszcze nie tak dawno można było na to dofinansowanie otrzymać. Teraz to nie wiem, ale nawet jeśli bez dofinansowania to zbiorniki nie są wcale takie drogie.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 375
Liczba wątków: 0
Dołączył: 19.09.2022
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Kwestia tego, czego konkretnie oczekujecie. Ja uważam, że faktycznie warto otworzyć się na zbieranie deszczówki, bo niesie to za sobą wymierne korzyści. Na stronie https://gizozbiorniki.pl/ czytałem więcej na ten temat. Ktoś z Was ma może u siebie na działce systemy zbierające wodę deszczową?
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 375
Liczba wątków: 0
Dołączył: 19.09.2022
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Pytanie tylko, co faktycznie moglibyście zdziałać w ramach poprawy efektywności Waszego biznesu? Ja bym się nad tym dobrze zastanowił, bo chodzi w końcu o to, by sięgać po jak najefektywniejsze rozwiązania. Na stronie https://gizo.pl/ czytałem więcej o zastosowaniu poszczególnych sprzętów. Jakie macie zdanie na ten temat?
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 713
Liczba wątków: 1
Dołączył: 12.05.2021
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Chemię budowlaną polecam zamawiać online. Jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Sklep internetowy Melkib ma bardzo duży jej wybór - to na przykład taki dozownik do kleju: https://melkib.com/dozownik-dyspenser-po...utomatyczn .
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Materiały budowlane to oczywiście fundamentalna sprawa w procesie budowy, szczególnie w obecnych czasach, kiedy często ich brakuje. Dla mnie jednak kwestią najważniejszą jest ich jakość. Dom powinno budować się z wysokiej klasy materiałów, które zapewnią nam bezeceństwo i stabilizację budynku. Na tej stronie https://zukovia.pl/stal-prefabrykowana warto się na spokojnie rozejrzeć i zapoznać z pełną ofertą. Asortyment, który tam znajdziemy, jest godny uwagi.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości