07.05.2021, 09:35
U mnie padł w aucie katalizator samochodowy i chyba będę musiał kupić nowy. Wiecie może, gdzie warto było się za nim rozejrzeć.
|
Naprawa samochodu
|
|
07.05.2021, 09:35
U mnie padł w aucie katalizator samochodowy i chyba będę musiał kupić nowy. Wiecie może, gdzie warto było się za nim rozejrzeć.
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
10.05.2021, 17:18
Ja korzystam od dawna z usług Delta Auto-Serwis w Krokowej przy ulicy Żarnowieckiej https://www.materialybudowlanekrokowa.pl...rwis/o-nas i jestem mega zadowolony z ich usług, dobrze się spisują, zawsze wszystko jest w dobrym terminie zrobione no i u nich nie przepłacam. Ekipa to dobrzy fachowcy z fajnym podejściem do klienta, także ich sie właśnie trzymam.
20.05.2021, 18:35
Ostatnio nie tyle naprawialiśmy samochód co pękniecie na przedniej szybkie. Szczerze to baliśmy się, że raz z pęknięcia wyjdzie cała szyba połamana w drobny mak. Na szczęście udało nam się bezpiecznie dotrzeć do warsztatu AGAT Auto szyby https://auto-szyby-swidnica.pl/kontakt/ w Świdnicy. Oni profesjonalnie podeszli do zadania, okazało się, że pęknięcie da się naprawić i oni się tego podjęli. Naprawa była skuteczna, wyszło w dobrej cenie, polecam.
22.05.2021, 14:11
Ja ostatnio naprawiałam klimatyzacje w samochodzie, bo ewidentnie coś z nie było nie tak. Skorzystałam z usług firmy Lupus Auto-Serwis https://lupus-autoserwis.pl/cennik/ w Knurowie, tam jeździmy z mężem zawsze na wymianę kół, serwis klimy, itp. Tym razem, jak zawsze, wszystkim zajęli się, kompleksowo. Klimę naprawili, wykonali przy tym kawał dobrej roboty. Naprawa była w dobrej cenie, ich mechanicy są uczciwi i znają się na tym, co robią, polecam.
22.06.2021, 22:19
W Warszawie z każdą naprawą półautomatycznych i automatycznych skrzyń biegów poradzi sobie doskonale firma SEB-KAR http://www.sebkar.pl/kontakt To świetny serwis skrzyń biegów, rzetelny i solidny, ja sam korzystałem z ich usług brat też korzystał i obaj jesteśmy zadowoleni z ich usług.
25.06.2021, 12:27
Ogólnie musimy się z tym liczyć, że faktycznie raz na jakiś czas będziemy musieli co nieco naprawić w naszym samochodzie i u mnie teraz wypadło na szybę. Jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest udać się do serwisu http://autoszyby-wymiana.pl/ gdzie właśnie bez najmniejszego problemu i w dobrej cenie możemy wymienić szybę w aucie.
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
01.07.2021, 10:02
Wymienaliście może w ostatnim czasie klocki hamulcowe? Jeśli tak, to gdzie polecacie je kupić? Ja zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z oferty sklepu https://sklep.breck.pl/ Sporo dobrych opinii słyszałam na jego temat, ale nie ukrywam, ze dobrze byłoby też poznać waszą opinię na ten temat.
21.07.2021, 17:55
U mnie pękła przednia szyba, jakiś kamień odbił się od drogi i w nią uderzył, a pajęczynka poszła. Maiłam małą nadzieję, że może da się to naprawić i pojechałam do firmy AGAT https://auto-szyby-swidnica.pl/montaz/ w Świdnicy. Tam zajmują się naprawami, sprzedają i montują szyby. Mojej naprawić się już nie dało, więc kupiłam nowa, właśnie od nich i oni mi ja zainstalowali. Wszystko w dobrej cenie, rzetelnie i w pełni profesjonalnie, polecam.
22.10.2021, 00:36
Jeśli chodzi o wymianę czy naprawę szyby samochodowej w Szczecinie to super firma w tym się specjalizująca to Autoszybyszczecin.pl. To mega solidni fachowcy, z rozsądnymi cenami i przede wszystkim z wysoką jakością usług, u mnie spisali się znakomicie, wymienili mi szybę i wykonali usługę migiem, także uratowali mi sytuację. Dodam, że nie przepłaciłem.
18.11.2021, 20:55
Auto Serwis Nowakowski http://serwis-nowakowski.pl/oferta/naprawy-powypadkowe/ podjęli się napraw powypadkowych pod nasz pojazd. No i warto przyznać, iż na tym polu spisali się całkowicie profesjonalnie. Realizują naprawy bezgotówkowe, a najważniejszy szczegół to fakt, że można z ich pomocą skorzystać z wynajęcia auta zastępczego! Przy moim trybie życia była to sporawa pomoc.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|