Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa samochodu
#11
U mnie padł w aucie katalizator samochodowy i chyba będę musiał kupić nowy. Wiecie może, gdzie warto było się za nim rozejrzeć. Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja korzystam od dawna z usług Delta Auto-Serwis w Krokowej przy ulicy Żarnowieckiej https://www.materialybudowlanekrokowa.pl...rwis/o-nas i jestem mega zadowolony z ich usług, dobrze się spisują, zawsze wszystko jest w dobrym terminie zrobione no i u nich nie przepłacam. Ekipa to dobrzy fachowcy z fajnym podejściem do klienta, także ich sie właśnie trzymam.
Odpowiedz
#13
Ostatnio nie tyle naprawialiśmy samochód co pękniecie na przedniej szybkie. Szczerze to baliśmy się, że raz z pęknięcia wyjdzie cała szyba połamana w drobny mak. Na szczęście udało nam się bezpiecznie dotrzeć do warsztatu AGAT Auto szyby https://auto-szyby-swidnica.pl/kontakt/ w Świdnicy. Oni profesjonalnie podeszli do zadania, okazało się, że pęknięcie da się naprawić i oni się tego podjęli. Naprawa była skuteczna, wyszło w dobrej cenie, polecam.
Odpowiedz
#14
Ja ostatnio naprawiałam klimatyzacje w samochodzie, bo ewidentnie coś z nie było nie tak. Skorzystałam z usług firmy Lupus Auto-Serwis https://lupus-autoserwis.pl/cennik/ w Knurowie, tam jeździmy z mężem zawsze na wymianę kół, serwis klimy, itp. Tym razem, jak zawsze, wszystkim zajęli się, kompleksowo. Klimę naprawili, wykonali przy tym kawał dobrej roboty. Naprawa była w dobrej cenie, ich mechanicy są uczciwi i znają się na tym, co robią, polecam.
Odpowiedz
#15
W Warszawie z każdą naprawą półautomatycznych i automatycznych skrzyń biegów poradzi sobie doskonale firma SEB-KAR http://www.sebkar.pl/kontakt To świetny serwis skrzyń biegów, rzetelny i solidny, ja sam korzystałem z ich usług brat też korzystał i obaj jesteśmy zadowoleni z ich usług.
Odpowiedz
#16
Ogólnie musimy się z tym liczyć, że faktycznie raz na jakiś czas będziemy musieli co nieco naprawić w naszym samochodzie i u mnie teraz wypadło na szybę. Jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest udać się do serwisu http://autoszyby-wymiana.pl/ gdzie właśnie bez najmniejszego problemu i w dobrej cenie możemy wymienić szybę w aucie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Wymienaliście może w ostatnim czasie klocki hamulcowe? Jeśli tak, to gdzie polecacie je kupić? Ja zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z oferty sklepu https://sklep.breck.pl/ Sporo dobrych opinii słyszałam na jego temat, ale nie ukrywam, ze dobrze byłoby też poznać waszą opinię na ten temat.
Odpowiedz
#18
U mnie pękła przednia szyba, jakiś kamień odbił się od drogi i w nią uderzył, a pajęczynka poszła. Maiłam małą nadzieję, że może da się to naprawić i pojechałam do firmy AGAT https://auto-szyby-swidnica.pl/montaz/ w Świdnicy. Tam zajmują się naprawami, sprzedają i montują szyby. Mojej naprawić się już nie dało, więc kupiłam nowa, właśnie od nich i oni mi ja zainstalowali. Wszystko w dobrej cenie, rzetelnie i w pełni profesjonalnie, polecam.
Odpowiedz
#19
Jeśli chodzi o wymianę czy naprawę szyby samochodowej w Szczecinie to super firma w tym się specjalizująca to Autoszybyszczecin.pl. To mega solidni fachowcy, z rozsądnymi cenami i przede wszystkim z wysoką jakością usług, u mnie spisali się znakomicie, wymienili mi szybę i wykonali usługę migiem, także uratowali mi sytuację. Dodam, że nie przepłaciłem.
Odpowiedz
#20
Auto Serwis Nowakowski http://serwis-nowakowski.pl/oferta/naprawy-powypadkowe/ podjęli się napraw powypadkowych pod nasz pojazd. No i warto przyznać, iż na tym polu spisali się całkowicie profesjonalnie. Realizują naprawy bezgotówkowe, a najważniejszy szczegół to fakt, że można z ich pomocą skorzystać z wynajęcia auta zastępczego! Przy moim trybie życia była to sporawa pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama