4 godzin(y) temu
Co myślisz o sztucznych kwiatów? Lubisz dostawać takie kwiaty? Ja nie lubie .
|
Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??
|
|
4 godzin(y) temu
Co myślisz o sztucznych kwiatów? Lubisz dostawać takie kwiaty? Ja nie lubie .
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
1 godzinę temu
Ja też zdecydowanie wolę żywe rośliny – sztuczne kwiaty kojarzą mi się dość sztywno i bezdusznie, a w dostawaniu kwiatów najpiękniejszy jest przecież ich zapach i to, że naturalnie się zmieniają!
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|