10.05.2026, 00:00
Jak to jest z tym usuwaniem wiboru z kredytu? Da się to zrobić jakoś po ludzku? Do kogo z tym iść, gdzie szukać pomocy, co da się zrobić?
|
Jak to jest z tym usuwaniem wiboru z kredytu?
|
|
10.05.2026, 00:00
Jak to jest z tym usuwaniem wiboru z kredytu? Da się to zrobić jakoś po ludzku? Do kogo z tym iść, gdzie szukać pomocy, co da się zrobić?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
10.05.2026, 12:32
Nie mam pojęcia o co z tym chodzi
10.05.2026, 16:14
Jak Ci rata kredytu bardzo mocno skoczyła to skontaktuj się z kancelarią NIK – https://www.kancelarianik.pl/#. Weź pod uwagę fakt, że oni stosują zasadę bezpłatnej analizy umowy kredytowej przed podpisaniem umowy, bo od razu wiedzą, czy da się cokolwiek zrobić.
apok_6be68293cdfa
10.05.2026, 18:40
Co to w ogóle jest?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|