Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odnawialna energia wiele
#31
Bloki trakcyjne to zestawy ogniw tworzące kompletne źródło zasilania dla urządzeń przemysłowych. Oferta została przedstawiona na https://www.bater.pl/bloki-trakcyjne/, gdzie opisano dostępne konfiguracje. To rozwiązania projektowane z myślą o intensywnej eksploatacji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z usług Sanerga – fotowoltaika wrocław , gdy zdecydowałem się na kompleksowe rozwiązania energetyczne w nowym domu. Sanerga to nowoczesne systemy dla domu i biznesu, od paneli fotowoltaicznych i magazynów energii po pompy ciepła, klimatyzację i instalacje sanitarne.
Odpowiedz
#33
Z tego co wiem, audyt energetyczny dla przemysłu może być bardzo przydatny, zwłaszcza w kontekście oszczędności i efektywności energetycznej. Widziałem, że istnieją specjalistyczne instytucje, które oferują takie usługi, a także dostarczają informacji na temat możliwości dofinansowania. Jeżeli kogoś to interesuje, to można znaleźć więcej informacji tutaj https://kape.gov.pl/
Odpowiedz
#34
Cześć,
jak pewnie większość z Was prowadzących firmy zauważyła, rachunki za prąd to nie tylko cena za kWh, ale też masa opłat dodatkowych, z opłatą mocową na czele. Szukam sposobu na tzw. "peak shaving", czyli ścinanie szczytów poboru, bo to one generują u mnie największe koszty.

Natrafiłem na ofertę TSG dotyczącą banków energii: https://www.tsg-solutions.com/pl/banki-energii/ Wygląda na to, że ich systemy są skrojone właśnie pod optymalizację kosztów w przemyśle i logistyce. Czy ktoś z Was mając firmę zdecydował się już na takie rozwiązanie? Ciekawi mnie, po jakim czasie realnie zauważyliście zwrot z inwestycji w rachunkach.
Odpowiedz
#35
Coraz więcej osób z mojego otoczenia inwestuje w fotowoltaikę, więc coś w tym musi być. Sam zacząłem sprawdzać temat i przeglądać różne strony. Na https://www.easyeko.pl/ jest sporo materiałów, które dają dobry pogląd na całość.
Odpowiedz
#36
Trzeba się nad tym mocno zastanowić

--
pouf per gatti
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Ostatnio miałam okazję rozmawiać z kolegą z pracy, który prowadzi własną firmę. Opowiadał mi, jak ważne jest dla niego wzmocnienie przywództwa w zespole, bo zauważył, że dobra organizacja i motywacja pracowników wpływają na całą atmosferę w firmie. Szczerze mówiąc, sam miał z tym sporo problemów, ale teraz szuka jakichś szkoleń czy warsztatów, które mogłyby mu w tym pomóc. Znalazł nawet ciekawą stronę, gdzie piszą o wzmocnieniu przywództwa, a ja trochę nawiązałam do jego doświadczeń. Jak się okazało, to temat, który jest teraz na czasie, bo wiele osób dostrzega potrzebę lepszej komunikacji w zespole. W każdym razie, jakby co, to https://www.impactinternational.com/pl/s...rzywodztwa wygląda na solidne źródło informacji.
Odpowiedz
#38
Przy planowaniu nowoczesnego ogrzewania warto brać pod uwagę kompleksowe rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Coraz więcej inwestorów decyduje się nie tylko na pompę ciepła, ale także na fotowoltaikę czy magazyn energii. Defro Energy - https://defroenergy.pl/ zapewnia pełne wsparcie - od audytu energetycznego i doboru urządzeń po montaż, serwis oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Dzięki temu cały proces termomodernizacji jest znacznie prostszy i bardziej przejrzysty dla właściciela domu.
Odpowiedz
#39
Rekuperacja decentralna to również ciekawe rozwiązanie.
Odpowiedz
#40
Moim zdaniem warto zachować otwarte podejście i przeanalizować kilka różnych możliwości, zanim podejmie się ostateczną decyzję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama