Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe serwisy randkowe w Austrii
#1
Po długim związku znów jestem sam i postanowiłem spróbować randkowania w internecie. Nie chcę jednak od razu wydawać pieniędzy, skoro nie wiadomo, czy to w ogóle działa. Przeglądam teraz różne platformy, ale prawie wszędzie podstawowe funkcje są płatne. Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem, czy naprawdę istnieją darmowe serwisy, na których można normalnie rozmawiać. A może to tylko mit i bez subskrypcji nie ma tam nic do roboty?

Interesują mnie właśnie serwisy bez ukrytych opłat i narzucanych usług. Chciałbym po prostu spokojnie porozmawiać i sprawdzić, czy jest szansa na znalezienie kogoś odpowiedniego. Może ktoś już przez to przeszedł i znalazł sensowną opcję? Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami. Jakie darmowe serwisy randkowe naprawdę działają obecnie?



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Możesz zacząć nawiązywać kontakty na darmowych portalach randkowych. Nie musisz wykupywać abonamentu. Od ponad roku nawiązuję znajomości online. Poznałem dziewczynę przez serwis SoulMatcher, gdzie są polskie randki w austrii . Ty też możesz spróbować tam zajrzeć. Pobrałem aplikację na telefon. Mogę tam wchodzić w dowolnym dogodnym dla mnie czasie. Najważniejsze, żebyś się nie spieszył, po prostu zacznij rozmawiać. Bo kiedy zerwałem z dziewczyną, od razu zacząłem szukać jej zastępstwa. Dopóki nie zrozumiałem, że tak nie powinno być. Na razie po prostu rozmawiam, nie spieszę się z niczym poważnym.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama