Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrodzenie ogrodu siatką?
#31
To ja jeszcze zostawię namiar na http://www.gigaom.pl/ , gdzie dostępne są złączki szynowe, czujniki inne akcesoria, systemy i rozwiązania wykorzystywane w automatyce przemysłowej. Bardzo dobry dystrybutor, cieszy się dobrymi opiniami swoich klientów
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
A nie wolałabyś czegoś bardziej porządniejszego niż siatka? Jeśli zmienisz zdanie to polecam ogrodzenia od Polbram, mają na prawdę ciekawe wzory. Może akurat coś Ci się spodoba Uśmiech
Odpowiedz
#33
Sami też ogrodziliśmy nasz ogródek siatką, to bardzo tanie wyjście, wygląda dobrze i dobrze się nam sprawdza. Siatkę kupiliśmy online, ze sklepu internetowego  siatkionline.pl https://www.siatkionline.pl/siatki-ogrodzeniowe . Tak myślę, że lepiej nie mogliśmy trafić, bo jest tam z czego wybierać, siatki przyszły nam szybko, były dobrze zapakowane i złożone w takiej formie, że bez problemu mogliśmy od razu je zamontować, polecam.
Odpowiedz
#34
Ja jestem bardziej za zainwestowaniem w metalowe ogrodzenie, dzięki któremu zwiększy się bezpieczeństwo waszej posesji i z pewnością to wszystko dłużej wytrzyma. Do tego można dobrać groty nasadzane na płot, które są bardzo proste w montażu, a zwiększy się jego wygląd estetyczny. Na pewno będziecie mogli liczyć na pomoc w doborze odpowiednich grotów, gdyż w firmie Sigern pracują świetni specjaliści w tej dziedzinie, na których zawsze można polegać.
Odpowiedz
#35
może warto zainwestować w coś porządniejszego niż siatka ? zobacz sobie ofertę firmy https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/ może zdecydujesz się na jakieś lepsze zastosowanie niż to co masz teraz
Odpowiedz
#36
Widziałem, że pytaliście na temat tego jak usunąć rdzę najlepiej to polecam tutaj http://www.leylandtrade.pl/opinie się do firmy Kolorbud zgłosić - wydaje mi się, że piaskowanie to bardzo dobra i skuteczna metoda. Pewnie sa jeszcze inne ale piaskowanie jest najczęściej polecane Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
(14.06.2019, 14:44)kasi napisał(a): Ogrodzenie ogrodu to dosyć istotna sprawa. Daje nam nie tylko poczucie bezpieczeństwa ale i
dzięki niemu mamy nieco prywatności w tej przydomowej przestrzeni.
Zerknij sobie tu bricoman.pl/materialy-budowlane/ogrodzenie-chodniki/ogrodzenie-betonowe masz naprawdę dobrej jakości ogrodzenie na lata. Na tym nie warto oszczędzać.

Mi sie bardziej podobają chodniki i aranżacje tej firmy: https://www.dom-pl.com/aranzacja-przestrzeni/

[Obrazek: taras-Petra-200x200.jpg]
Odpowiedz
#38
O ile dobrze mówię, to ogrodzenie siatkowe powinno się piaskować i malować, aby je oczyścić i zachować w zdrowej kondycji na kolejne lata. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie Uśmiech Kilka dni temu zapoznałam się z materiałem: https://www.mestetyczna.pl/jaki-kompreso...askowania/ , który opisuje kompresor do piaskowania oraz pojemność. Można dowiedzieć się jeszcze więcej rzeczy.
Odpowiedz
#39
Ktoś polecał metodę piaskowania do ogrodzenia. Myślicie, że tego typu zestaw: https://www.contracor.com.pl/zestawy-wyp...ratora.php można wypożyczyć, czy jednie jest on dostępny do zakupu? Wiadomo, że nie jest to opłacalne dla osoby prywatnej do niewielkiej robótki, dlatego działanie warto byłoby zlecić firmie. Jakie jest wasze zdanie i doświadczenie w tym zakresie?
Odpowiedz
#40
Najważniejsze to dokładnie przemyśleć, co faktycznie mogłoby dać największą różnicę w przypadku zabezpieczania ogrodu. Moim zdaniem warto to zawsze odpowiednio przeanalizować. Na stronie https://sieci-siatki.pl/siatki-ochronne/ czytałem o siatkach ochronnych. Macie może na ten temat jakieś własne doświadczenia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama