Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Poczatki budowy
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,668
Liczba wątków: 14
Dołączył: 31.07.2019
Reputacja:
1
Płeć: Nie wybrano
Cześć. Jeżeli byłby wam potrzebny beton natryskowy, A moim zdaniem, najlepiej i zrobicie, jak zgłosicie się w wolnej chwili do firmy mc-bauchemie.pl. Oni mają w tym temacie bardzo duże doświadczenie, więc na pewno będą w stanie podpowiedzieć wam w tym zakresie
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 545
Liczba wątków: 56
Dołączył: 12.06.2019
Reputacja:
2
Płeć: Kobieta
Zdecydowanie to dobre rozwiązanie takie kontenery: https://www.kto.edu.pl/kontenery-morskie/
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 299
Liczba wątków: 6
Dołączył: 20.01.2022
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Ja zastanawiałem się nad tym z czego wykonać ściany. Myślałem o różnicach pomiędzy betonem komórkowym a pustakach ceramicznych. Dzięki stronie https://termalica.pl/artykuly/bloczek-z-...y-roznice/, zdecydowałem się na to pierwsze rozwiązanie z którego jestem na tę chwilę bardzo zadowolony
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 204
Liczba wątków: 17
Dołączył: 24.05.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
A może ktoś z Was ma swoje biuro projektowe lub geodezyjne i zajmuje się obsługą geodezyjną przy budowie domu? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy, gdzie na https://www.cubicorb.com/pl/satlab-gnss/...niki-gnss/ znajdziecie profesjonalne odbiorniki, potrzebne do pracy.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 364
Liczba wątków: 140
Dołączył: 07.09.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Na każdym placu budowy może się przydać kontener biurowy z wc. Właśnie takie niewielkie pomieszczenie jest potrzebne, by podpisywać umowy z wykonawcami i wykonywać jeszcze inne zadania biurowe na placu budowy. Warto zadbać o to, by umieścić takie pomieszczenie na budowie.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 204
Liczba wątków: 17
Dołączył: 24.05.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Bez wątpienia podczas budowy obiektów każde przedsiębiorstwo musi pamiętać o odpowiedniej infrastrukturze technicznej, która pozwoli na dostosowanie budynku pod aktualne zasady i przepisy budowlane. Zapoznajcie się z ofertą firmy https://www.building4you.pl/infrastruktu...iczna.html.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 687
Liczba wątków: 482
Dołączył: 20.10.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
My już kończymy budowę domu i został tylko montaż fotowoltaiki. Będziemy korzystać w tej kwestii z pomocy firmy SPR-Polska, bo wiele osób nam ją polecało, jako profesjonalną i terminową.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,852
Liczba wątków: 44
Dołączył: 22.12.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
U mnie potrzebne jest teraz malowanie elewacji i bardzo musze podziękować użytkownikom, którzy polecili firmę https://www.bepicky.pl/malowanie-elewacji-cennik/ zadzwoniłem, bo cennik jest atrakcyjny i mam nadzieje, ze prace pójdą po mojej myśli. Dużo pozytywnych opinii mnie przekonało
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 1,156
Liczba wątków: 4
Dołączył: 26.09.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Przyznam szczere, że jeżeli interesuje was cięcie w betonie warszawa to myślę że najlepiej będzie, jak w wolnej chwili zgłosicie się do solutconstruction.pl. Moim zdaniem, warto się do nich zgłosić, ponieważ mają w tym spore doświadczenie, a także ogromną wiedzę
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 150
Liczba wątków: 0
Dołączył: 15.03.2022
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Na poczatki budowy nalezalo zadbac o konkretny beton, ale ten klopot jest juz za nami. Wsparcie przyszlo ze strony Bankorbet https://bankorbet.pl/oferta.html . To wlasnie oni dostarczyli nam beton najwyzszej klasy, za ktorym to rozgladalismy sie przez tyle czasu.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości