Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki biznes otworzyć?
#91
U nas wypalił pomysł z własną halą produkcyjną. Roboty mamy tyle, że nie wiadomo co zrobić w pierwszej kolejności. Zastanawiam się teraz nad dokupieniem takiej Centralnej Próżni jak ta > https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/c...nia,90.htm aby usprawnić nam pracę. Nie miałam nigdy takiego urządzenia. Co o nim sądzicie ? Może akurat ktoś z was ma taki sprzęt ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#92
Ciężko powiedzieć, my zdecydowaliśmy się z żoną postawić na własny lokal gastronomiczny. Było to duże wyzwanie, także przy zakupie wyposażenia. Całe szczęście trafiliśmy na Invest Horeca gdzie dobraliśmy praktycznie wszystko. Dobre ceny, rzeczowe podejście do klienta i jasne warunki oraz terminy realizacji. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla swojej przyszłości!
Odpowiedz
#93
Jeśli chcecie otworzyć własny sklep np. odzieżowy to warto zadbać o meble, dodatki np. wieszaki i inne wartościowe przedmioty, które nadadzą charakter pomieszczeniu. Polecam zaufać firmie Ergostore, która zajmuje się projektowaniem wnętrz sklepowych i dobierze dla was najlepsze rozwiązania. Oprócz tego możecie liczyć na ich wsparcie w zakresie transportu wybranych mebli i ich złożenie w sklepie. Aby zyskać więcej informacji na temat ich kompleksowej usługi zajrzyjcie na stronę https://ergostore.pl/oferta/transport-i-logistyka/ .
Odpowiedz
#94
ja np. wydzierzawilem teren, wynajalem hale namiotowa używana , wpakowalem do niej sprzet budowlany i materialy budowalne i to smiga.
zobacz: to dobry pomysl na biznes bo ludzie budowali, ciagle buduja, beda budowac
budynki nie sa na wiecznosc, a nawet to sa remonty, przebudowy itp itd.
tylko trzeba odp sprzet wybrac (solidny) i umowy dobrze poogarniac - bo ludzie nie szanuja
tak czy siak wracajac: wynajmij lub kup hale, zagospodaruj ja ty mczego nie ma u ciebnie w okolicy i moze bedzie smigać Uśmiech
u mnie dziala Uśmiech
Odpowiedz
#95
Otworzyłam salon fryzjerski ito byłs super decyzja, pracuję na własny rachunek. Wybieram co chcę do salonu, mam niezależność, której mi bakowało gdy pracowałam u kogoś. Jeśli też planujecie załoyć tego rodzaju biznes to z marek urzadzeń do stylizacji na pewno mogę wam polecić babylissPRO. Robią bardzo dobre narzędzia, trwałe, wygodne w użytku, mam suszarki, lokówki, maszynki i inne narzędzia od nich.
Odpowiedz
#96
To nie taka prosta sprawa. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności doedukowali się w temacie nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Najlepiej będzie, jeśli zajrzycie do artykułu https://proseedmag.pl/artykul-sponsorowa...gramowanie i sami się przekonacie, na co powinniście dzisiaj postawić.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#97
Może produkcja ? Mam nawet znajomą, która od jakiegoś czasu zajmuje się zawodowo tworzeniem kosmetyków. Ma duża wiedzę i doświadczenie ale też współpracuje z innymi firmami takimi jak na przykład OQEMA https://oqema.pl/ . Oni są znanym i cenionym dystrybutorem różnego rodzaju surowców, także takich wykorzystywanych z powodzeniem w biznesie kosmetycznym. Solidna i uczciwa marka Uśmiech
Odpowiedz
#98
Jeżeli porządne wyposażenie gastronomiczne to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez SlowPack u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór rozwiązań m.in jak słomki ze słomy - https://slowpack.pl/pol_m_Slomki_Slomki-...y-171.html jest w czym wybierać, ceny są adekwatne do jakości i co najważniejsze są to wersje ekologiczne dzięki czemu unikamy plastiku i dbamy o nasze środowisko!
Odpowiedz
#99
A czym jesteś zainteresowany? My od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją tkanin, zaczynaliśmy skromnie, a z czasem nasza produkcja się zwiększyła. Oprócz maszyn, dobrych pracowników i materiałów potrzebne nam są także różne środki, na przykład antyelektrostatyczne. W nie zaopatrujemy się zawsze u producenta ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/srodki-anty...ostatyczne z Łodzi. To rzetelna firma, mają korzystne ceny i produkty świetnej jakości, które pozytywnie, polecam.
Odpowiedz
a zastanawiałeś się kiedyś nad firmą zajmującą się analiza i przetwarzaniem danych ? poczytać sobie o tym https://www.mypressplus.com/work-product...-covid-19/ robi się to bardzo popularne w dzisiejszych czaszach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama