17.09.2019, 18:20
Stan surowy to pikuś przy wykończeniach. Jak jesteście w trakcie budowy, proponuję zrobić trochę zapasów. Od przyszłego roku, pewnie znów wszystko pójdzie w górę. Patrząc po cenach, to już niedługo w ogóle nie będzie się kalkulować budować. Ostatecznie skąd na to brać środki. Jeśli szukacie dobrej zaprawy do wnętrz, proponuję płynny jastrych cementowy https://www.pl.weber/plynny-jastrych-cem...floor-flow . To jedna z lepszych suchych mieszanek, zbrojona włóknami polipropylenowymi.

