24.11.2023, 20:23
Warto pamiętać, że użytkując halę trzeba utrzymywać ja w dobrym stanie technicznym. Niezbędne są przeglądy i regularne naprawy oraz konserwacja budynku. U nas na hali był problem z grzybem, bo co chwile pojawiał się na ścianach. Po ociepleniu ścian i osuszeniu miało go nie być, ale problem nie zniknął. Zdecydowaliśmy się na zamówienie ekspertyzy budowlanej od biegłego rzeczoznawcy sądowego dr inż. Przemysława Stawiarskiego https://www.stawiarski.pl/ekspertyzy-budowlane.php .Okazało się, że izolacja była źle wykonana. Po przedstawieniu ekspertyzy firmie, która ocieplała budynek udał się wynegocjować poprawę izolacji.
