23.11.2023, 08:43
Ja tak samo, najlepiej jest właśnie przez internet zamawiać. Mam właśnie w planach zamówienie mebli przez internet bo upatrzyłam sobie bardzo fajne skandynawskie. Nie będę ich składać samodzielnie bo taką https://montiermebli.pl/ ekipę do tego zatrudnię i w moment mi to poskładają
