10.09.2019, 20:02
Na początku sporo formalności, załatwiania, pozwoleń. Dużo będziecie musieli się nabiegać, nadzwonić, ale to normalne. Ja na szczęście mam już to za sobą. Teraz zastanawiam się nad propozycjami od https://el-san.pl W tym miejscu znalazłam spory wybór systemów grzewczych.
