My mamy
Kupujemy mieszkanie tu http://wiktoriaosiedle.pl/ i powiem ci że nie było tak źle z kredytem
Wiadomo że to tona papierów i zaświadczeń, ale pomimo że mąż pracuje na umowę zlecenie a ja mam własną DG dało radę i to na naprawdę dobrych warunkach.
Kupujemy mieszkanie tu http://wiktoriaosiedle.pl/ i powiem ci że nie było tak źle z kredytem
Wiadomo że to tona papierów i zaświadczeń, ale pomimo że mąż pracuje na umowę zlecenie a ja mam własną DG dało radę i to na naprawdę dobrych warunkach.
