W związku z reformą wielu nauczycieli zostało przyjętych z np. gimnazjum do liceum. Zastanawia mnie co z nauczycielami zatrudnionymi na zastepstwo, czy im nalezy się dodatek na start? W młodym wieku by sie każdy grosz przydał. na https://www.portaloswiatowy.pl/dodatki-d...17047.html czytam na ten temat. macie doświadczenie w temacie? Upominać się?
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
Jakie liceum w stolicy polecacie?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
