13.09.2023, 17:28
Nie chcę nikogo namawiać, ale może warto sprawdzić, co enel-med ma teraz do zaoferowania? ? Ja mam ich nowy prywatny pakiet i nie czekam nie wiadomo ile na wizyty. W aplikacji umawiam wizyty. Nawet nie wiecie, jak ja nie lubię dzwonić po lekarzach więc dla mnie rozwiązanie idealne
Oczywiście normalnie dzwoniąc też można się umówić jak coś.
Oczywiście normalnie dzwoniąc też można się umówić jak coś.
