28.08.2023, 10:03
Ja uważam, że warto zainwestować w tę technologię, ponieważ daje ona niezależność energetyczną, przynajmniej częściową. W kryzysowej sytuacji możemy mieć prąd naprawdę tanio. Tylko trzeba być uważnym, bo w sieci krąży teraz wiele sprzecznych informacji na temat technologii, trzeba zatem bardzo świadomie podchodzić do tego tematu, analizować i weryfikować informacje. Warto się dokształcić w temacie samych paneli, ponieważ teraz jest co najmniej, kilka jak nawet nie więcej, rodzajów. Przykładowe panele można zobaczyć tutaj https://www.hewalex.pl/oferta/fotowoltai...oltaiczne/ i zapoznać się ze specyfikacją.
