29.08.2019, 18:18
Oczywiście, że należy się takie dofinansowanie w pracy do okularów. Tylko jeśli chodzi o kwotę, wszystko zalezy od szefa, na jaką kwotę dofinansowania się zgodzi. W mojej firmie była to kwota 100 złotych, ale wiem, że są firmy, gdzie szefowie nie szczędzą na pracownikach i wydają wyższe kwoty dofinansowania. O ile pamiętam, to co dwa lata można było się starać o pieniądze od szefa na okulary. Można iść też do optyka http://opticoon.pl/ i poprosić o fakturę pro forma, przedstawić szefowi, może się inaczej odniesie do naszych okularów.
