28.11.2018, 12:54
Świetnie, że startujesz z budową domu! Życzę powodzenia
My z mężem właśnie zakończyliśmy budowę i wykańczanie
Sporo sami robiliśmy, tylko, że musieliśmy kupić na początku trochę narzędzi. Jakoś nietypowo nie zdecydowaliśmy się na żaden duży market budowlany, ale poszliśmy do lokalnego AS-MET https://www.as-met.pl/ i tam w sumie uzyskaliśmy świetne doradztwo! Aż się zaskoczyliśmy
Daj znać później jak tam budowa domu!
My z mężem właśnie zakończyliśmy budowę i wykańczanie
Sporo sami robiliśmy, tylko, że musieliśmy kupić na początku trochę narzędzi. Jakoś nietypowo nie zdecydowaliśmy się na żaden duży market budowlany, ale poszliśmy do lokalnego AS-MET https://www.as-met.pl/ i tam w sumie uzyskaliśmy świetne doradztwo! Aż się zaskoczyliśmy
Daj znać później jak tam budowa domu!
