07.06.2023, 12:53
Co powiecie na https://www.stillacademy.pl/ ? Jest to bardzo dobra szkoła osteopatii, w której jednak nauka odbywa się na wysokim poziomie, więc myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru
|
Jakie liceum w stolicy polecacie?
|
|
07.06.2023, 12:53
Co powiecie na https://www.stillacademy.pl/ ? Jest to bardzo dobra szkoła osteopatii, w której jednak nauka odbywa się na wysokim poziomie, więc myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|