28.05.2023, 14:58
Zawsze mi się wydawało, że na działce rolnej nie można postawić domu, a w szczególności, niezwiązanego z działalnością rolniczą. Czytałam dziś artykuł, który owszem, mówi, że do 2019 roku był taki zakaz, ale teraz już można stawiać domy https://www.tygodnikprzeglad.pl/mozna-wy...ce-rolnej/. To jakby wyjście ludziom naprzeciw, uważam, że powinno się w przepisach robić tak, by petenci, czyli my wszyscy nie mieli zbyt dużo papierkowej roboty i aby minimalizować restrykcyjność przepisów. Co o tym sądzicie?
