23.05.2023, 10:22
No właśnie coraz częściej zauważam, że w wielu miejscach klimatyzacja jest używana latem i zimą. Do niedawna wydawało mi się to mało opłacalne, ale po przeliczeniach okazuje się, że jest to całkiem opłacalne. Przejrzałam szczegółowo projekty wykonane przez https://www.thermotronic.pl/realizacje/wolsztyn-c10 i pomyślałam, że umówię się na pomiar i podpytam o więcej szczegółów.
