05.05.2023, 12:37
moim zdaniem na studia warto iść od razu po maturze
jeśli myślicie o psychologii a do tego chcecie studiować w Warszawie to fajną ofertę znajdziecie na Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. To uczelnia niepubliczna ale cieszą się mianem pierwszej w Polsce uczelni medycznej akademickiej, to ogromne wyróżnienie
wysoki poziom, doświadczona kadra wykładowców, niewygórowane czesne.
jeśli myślicie o psychologii a do tego chcecie studiować w Warszawie to fajną ofertę znajdziecie na Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. To uczelnia niepubliczna ale cieszą się mianem pierwszej w Polsce uczelni medycznej akademickiej, to ogromne wyróżnienie
wysoki poziom, doświadczona kadra wykładowców, niewygórowane czesne.
