25.03.2023, 21:52
Klimatyzacja to świetne rozwiązanie, zarówno do domu jak i do biura. Wiadomo, że jednorazowo to koszt dość wysoki ale później się opłaci. Nie wiem czy wiecie, że np. klimatyzacją można podgrzewać pomieszczenia. Ja tak robię w domu - latem klima chłodzi a zimą grzeje. Całą instalację klimatyzacji przygotowała mi firma https://jkprojekt.pl/ . Zajmują się też serwisem, więc np. można im zlecić czyszczenie i konserwację urządzeń.
