21.03.2023, 23:17
Moja mamma jest alkoholiczką od wielu lat. Jak na razie udało mi się ją namówić na leczenie. Praktycznie od roku nie wypiła alkoholu. Jej wątroba nie jest jednak w najlepszym stanie i szukam informacji, jak można ją zregenerować. Szukając informacji na ten temat, natknęłam się na ciekawy artykuł https://zdrowie.interia.pl/artykul-spons...Id,6609212 . Z chęcią poznam wasze doświadczenie w tym zakresie.
