01.08.2019, 20:51
No, a skąd w ogóle będziecie czerpać fundusze na otwarcie swojej firmy? Ja długo nad wszystkim myślałam i chyba postawię na dotacje unijne. Chce w tym kierunku zgłosić się do firmy http://www.signum.org.pl/ , która działa na zasadzie doradców i pomaga w pozyskiwaniu funduszy z Uni.
