01.03.2023, 10:36
Na pompę ciepła pewnie się nie zdecyduję, bo to jednak urządzenie, które zużywa sporo energii a zależy mi żeby podaż i popyt prądu były mniej więcej na tym samym poziomie. Mam przewymiarowaną instalację fotowoltaiczną i pewnie klimatyzacja będzie tutaj lepszym wyjściem. Muszę porozmawiać z kimś jak na przykład https://elektromasters.com.pl/ żeby mi przeliczył, jaki jest zużycie jednej lub dwóch jednostek klimatyzacji. Ciekawe czy ten niewielki nadmiar energii, który mam na to wystarczy.
