23.01.2023, 14:49
Montaż klimatyzacji to super sprawa, naprawde polecam. U nas instalację wykonywała firma https://jkprojekt.pl/ - dobrali klimatyzator odpowiednio do wielkości pomieszczenia i zrobili montaż. Wszystko szybko, w rozsądnej cenie i co ważne, bez bałaganu. Klimatyzacja jest naprawde super - latem chłodzi, a zimą można wykorzystać ją do ogrzewania, dzięki czemu ma się ciepło o wiele taniej niż z innych źródeł.
